I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Vi har allerede ICQ, men vi håbede bare at man kunne få et progarm hvor man kun kunne side over lokalt netværket. Men hensyn til at installere ICQserver, så er det ikke nødvendigt, da vi har en 2mbit forbindelse til nettet! :-)
---> Torsten, nåh så må jeg lige hente det også, så vi kan prøve begge programmer. ---> Keysersoze: Vi har ikke så meget lyst til at bruge mIRC. Det andet lyder også lidt federe
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.