Hov for søren, det er jo den personlige sti for den computer jeg sidder ved ;) Hedder ikke Stine... Men prøv at ændre Stine til dit eget navn hvis du har flere brugere, ellers så brug hotpops metode...
ved i egentligt også hvordan man, gør at alle mapper på ens computer skal ses i små ikoner og den slags, så jeg ikke behøver at gå op i View hver eneste gang!
sæt først mappen til at bliev vist med små ikoner - gå i \"tools\" - \"folder options\" - fanebladet \"View\" - tryk på knappen \"Apply to all folders\"
Hvis du bare søger på quick launch får du (det gjorde jeg) en mappe som hedder quick launch, denne åbner du så ligger der en fil som hedder \"Show Desktop\" - det er denne du efterlyser :)
QuickLaunch menuen er ikke fremme som standard i Windows XP. Det fås frem ved at højreklikke på processlinien og vælge properties, så sætter du flueben i show quicklaunch og klikker OK, så skulle den være i orden
sæt markøren på di små prikker til højre for ikonerne (der skal komme en dobbeltpil - klik med højre ´musetast og hold den nede og slip når den er lang nok :)
lige meget har fundet ud af det, jeg havde locked taskbar
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.