Avatar billede startfirma.dk Nybegynder
23. januar 2002 - 23:11 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

lille skrifttype

Under min besvarelse af http://www.eksperten.dk/spm/162831

var skrifttypen så lille at jeg måtte gætte mig til hvad jeg skrev... efter den var posted var den normal igen..

Ellers synes jeg E v3 styrer...

De ting med manglende antal indlæg osv er jeg nu vant til..

Tak for en ny og hurtigere version!
Avatar billede Slettet bruger
24. januar 2002 - 02:29 #1
*klapper energisk*
WUHUUUU en anden end mig der sagde noget positivt
Avatar billede claus.arndt Nybegynder
24. januar 2002 - 02:59 #2
Havd mener du med det. Hos mig er den ganske normal. Måske hjælper det, hvis du ændrer skriftstørrelsen under Vis > Tekststørrelse.
Avatar billede startfirma.dk Nybegynder
24. januar 2002 - 08:39 #3
claus.arndt>

Da jeg skrev besvarelsen var fonten så lille, at jeg ikke kunne læse hvad jeg selv skrev. Efter at jeg havde trykket på udfør blev den godt nok vist i normal størrelse. Det er kun sket en gang, mens jeg skriver dette er fonten også normal. Jeg kan ikke forklare det bedre. Fontens størrelse svare til 2 eller 4.
Avatar billede Chewie Novice
24. januar 2002 - 09:37 #4
startfirma.dk>> du sriver "manglende antal indlæg" hos mig står der hvor mange indlæg der er ...Hhhmmm ... det har der faktisk gjordt i et par dage.

syn´s jeg også Ev3 styrer for vildt .... Yir
Avatar billede startfirma.dk Nybegynder
24. januar 2002 - 09:52 #5
Med antal indlæg mente jeg som i gamle dage og lige som hos www.xperten.com (en klon af www.eksperten.dk)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester