Avatar billede michael-k Nybegynder
19. april 2002 - 02:32 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Hvad sker der med E

Er det bare mig eller kokser eksperten her om natten 
Hvis man kigger på online brugere går den helt amok gjorde det også i går nat hvor der er omkring 400 online brugere  det er jo en del  men belastende at se på :)
Avatar billede otis Nybegynder
19. april 2002 - 06:21 #1
der kom faktisk over 1000 på ;) - det er sikkert de søgemaskiner der går helt amok om natten, og det kan nok godt tage lidt mere end en time at gå alle sider der linkes til på eksperten igennem :)
Avatar billede snowball Novice
19. april 2002 - 08:01 #2
Ellers også er det bare E's "Index robotter" der er på spil ! (Det var i hvert fald forklaringen i E2 ;))

Snowball
Avatar billede michael-k Nybegynder
22. august 2002 - 20:24 #3
svar
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester