Avatar billede doktoren Nybegynder
31. maj 2002 - 21:00 Der er 5 kommentarer og
1 løsning

Mystisk problem i Word

God Aften
Der er lige opstået et meget mystisk problem i mit word. Når jeg åbner word eller en word fil er det eneste der kommer fra teksten på hvid baggrund ... ingen værktøjslinier .. rullemenuer eller noget som helst .. Jeg kan ikke ændre noget som helst ikke engang gemme et dokument (selvfølgelig med f12 men ellers ikke). Har jeg fået virus eller er min computer ved at krasse af? Nogle der kan hjælpe?
Held og lykke med kampen i morgen allesammen
DK vinder guld i år!!!
Avatar billede 44fire44 Nybegynder
31. maj 2002 - 21:02 #1
takker ;).. tryk på VIS - og så på udskrivtslayout
Avatar billede 44fire44 Nybegynder
31. maj 2002 - 21:02 #2
udskrivtslayout = udskriftslayout
Avatar billede 44fire44 Nybegynder
31. maj 2002 - 21:03 #3
det var et svar ;)
Avatar billede doktoren Nybegynder
31. maj 2002 - 21:08 #4
Avatar billede 44fire44 Nybegynder
31. maj 2002 - 21:09 #5
ok :(
Avatar billede doktoren Nybegynder
31. maj 2002 - 21:09 #6
Jeg fandt selv svaret på denne side ..
Det har ikke (havde) ikke noget at gøre med udskriftslayout.. men snarere corrupt reg key .. eller så noget .. Men problemet er løst nu
Så skynd jer ind og se Morten og Peter i Italien =O)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester