Efter ti år i London, Madrid, Paris og Utrecht kommer Sabios AI-fokuserede program af arrangementer om kundeoplevelser, ‘Disrupt’, for første gang til Danmark.
HE HE og som de ikke har forstået så kan du ikke se Asus hjemmeside, og nok heller ikke komme i kontakt med deres links. Så derfor se mit indlæg længer oppe.
vi fandt den samme side med 50 sek's forskel, jeg fandt direkte link, du fandt det ikke. Derfor synes jeg godt jeg kunne have fået lidt af de points, men ligemeget, bare dårlig fordeling efter min mening
Der skal værer plads til alle. Nogen gange får man points og andre gange føler man sig snydt, særlig efter at feks der er sådan en kanont hjælp hvor der er 20 der skriver. Det har vi jo pøvet før ik :o). Det er jo livet.
det er jo samme link vi nåede frem til ude fra asus men det er rigtig de burde være delt de poing
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.