20. oktober 2002 - 13:07Der er
3 kommentarer og 1 løsning
Er der nogen der bruger brinkster
Jeg bruger brinkster men jeg kan ikke bruge de scripts jeg downloader det har noget med databasen at gøre. databasen skal ligge i en mappe for sig selv er der nogen der ved hvordan det fungerer eller skal jeg ændrer i koden.
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Jeg bruger ikke Brinkster, men jeg kunne da forestille mig, at de har en mappe med skriverettigheder, hvor din db skal ligge. Hvad sker der da? Hvilke fejl får du?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.