Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
b hansen> mange tak for tilbuddet. desværre drejer det sig om en større samling dokumenter fra et tidligere job, så jeg var på udkig efter en generel metode.
Nu tænkte jeg mig ikke ordentlig om i går... For jeg har faktisk et scipt liggende, der kan lave det samme nummer, bare med et stort antal dokumenter fordelt i forskellige mapper. Men det er selvfølgelig altid lidt prekært at skulle sende arbejdsdokumenter til en fremmed, da de jo til en vis grad er fortrolige.
Skulle du mod forventning alligevel ønske hjælp er min email: bjh@nr-djurs.dk
Så kan du sende en zip-fil med dokumenterne, gerne i de relevante mapper
b hansen> Da det jo er arbejdsdokumenter, vil jeg sige nej, men mange tak for tilbuddet. Jeg vil dog give dig point'ene alligevel, da der ikke er andre indlæg, så hvis du opretter et svar, vil jeg lukke spørgsmålet. Mvh, Peter
jeg synes da hellere, at du selv skal oprette et svar, og derefter selv tage pointene. Har du forsøgt at lede på Lotus' hjemmeside? Det kan være, de har en konverter liggende....
Lotus har en viewer, så en lidt omstændelig mulighed er at vise i den og så lave copy-paste. Desværre ingen converter. Men tak for hjælpen
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.