21. oktober 2000 - 22:28Der er
8 kommentarer og 1 løsning
Accept af svar, ville det ikke....
Hejsa Admin og i andre.
Jeg fik lige en tanke. Når man nu modtager en email hvor i der står at vedkommende har accepteret ens svar, kunne det så ikke være en idé og skriv hvor mange point man har tjent? Bare som en lille oplysning?
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
Under \"brugerinformation -> spørgsmål besvaret af bruger\" Står der også 100 points . . selvom man måske skulle dele med et par andre så man kun fik 25 . .kunne det ikke også ændres ?
Jeg er helt enig i forslaget .. det er irriterende at man skal ind på siden først for at se hvor mange man fik, og hvor mange man i alt har efter svaret blev accepteret.
>> goulduck, det gør jeg somment heller ikke, faktisk er jeg slet ikke sikker på om jeg på noget tidspunkt har været med i nogle af spørgsmål hvor der gennemtiderne har været point problemer (enten manglende \"dags-bonus\" aka. 5 point eller manglende point fra accepterede spørgsmål), men det kunne vel stadig være meget rart med lidt ekstra info i mailsne :o)
Luksus er godt :o) Og eksperten er da i forvejen luksus...det er da for skønt at kunne trække på andre eksperter når man har brug for hjælp! Men okay, det er ikke lige frem vigtigt for driften af eksperten :o)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.