Avatar billede fader Nybegynder
13. januar 2003 - 21:57 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Jeg har vundet i bruger undersøgelsen men....

ja,jeg har vundet i bruger undersøgelsen, og fået en email om det, hvor jeg skulle bekræfte min adresse, og det har jeg gjordt, men.
Jeg har ikke hørt noget siden, eller for den sags skyld modtaget min præmrie, sååååå kan jeg få nogen info om jeg er smuttet igennem systemet eller hvad.

Min navn er Morten Hess-Nielsen
Avatar billede ztyxx Nybegynder
13. januar 2003 - 22:04 #1
prøv endnu en gang at svare tilbage på den bekræftelsesmail du har fået, men mon ikke at du bliver kontaktet/modtager din præmie
Avatar billede bearhugx Nybegynder
13. januar 2003 - 22:28 #2
Jeg har hellerikke fået noget respons efter indsendelse af bekræftelse .. Måske skulle jeg også lige give lyd fra mig :-)
Avatar billede admin Novice
14. januar 2003 - 11:15 #3
Præmierne skulle gerne være på vej til jer :)
Avatar billede fader Nybegynder
03. februar 2003 - 22:49 #4
Jeg har fået bogen jubi!!!!
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester