Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
(1) Det ligner ikke covers som man normalt ser i butikken.
(2) Det virker lidt som om coveret er delt op i to (Den øverste del som er kraftig og det lille stykke for nede son virker lidt utonet) og det bryder jeg mig ikke så meget om - synes tingene skal hænge sammen og udgør en helhed.
(3) Ser man på tesksten på coveret er der efter min menineg slet ikke noget logisk i det der er på coveret hvilket er en god ting, at der er forbindelse mellem tekst og billeder - Det er utrolig smart det 3d eller hvad det er der ligger i baggrunden, men det hjælper altså ikke at det intet har med sommer at gøre.
Jeg er enig med Jakob; ser ut som at det er delt opp i to, og jeg liker heller ikke den uttoning. Bildene under den nederste teksten passer, etter min mening, heller ikke inn på coveret. Jeg synes heller ikke at fonten du har brukt er pen; Bruk en annen font og legg på noen effekter på teksten. Alt jeg sier er ikke for å være negativ, men kun for å gi deg konstruktiv kritikk. Jeg kan godt like det "24.th".
Ser for mig ud som om det er en 5-6 ting der er klippet/hugget ud af et andet sammenhæng og klistret sammen. Er alt for tydelig at tingene er klippt ud fra et andet sammenhæng. At tingene ikke hænger sammen i thecno ved jeg ikke hvor du har fra, men det ville være det samme som at få susy og leo til at gæsteoptræde med Metallica. Behold din baggrund og slet alt andet, og smid en helt anden font på så den bliver mere klar og stilet. Som den er nu, ligner det noget man kigger på efter en uge på lsd, rimelig sløret og usammenhængende.
Og som jacobclausen skriver, er ikke meget sommer over det her
humleloi ... prøv at lade være med at forsvare dit værk istedet prøv at tage imod kritikken, som jeg iøvrigt er helt enig i...
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.