Avatar billede j-johansen Nybegynder
19. oktober 2003 - 00:09 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Spybot S&D Menu i Deplhi

Kan man lave en "Spybot Search & Destroy" menu i Delpi? Hvordan? Med et komponent eller har jeg bare overset det på delphi-værktøjs-paletten eller..???

Håber I kan hjælpe :)
Avatar billede athlon-pascal Juniormester
19. oktober 2003 - 00:39 #1
Du skal over i noget Outlook-bar-menu :-)
Avatar billede athlon-pascal Juniormester
19. oktober 2003 - 00:41 #2
Der er ikke noget som standard i Delphi, men prøv at kigge på torry.net, der er faktisk en hel komponent-kategori til det: http://www.torry.net/outlookbars.htm
Avatar billede j-johansen Nybegynder
19. oktober 2003 - 10:30 #3
hmmm... når jeg prøver på at installere siger den fejl ved DsgnIntf & TClassProperty... Nogle idéer?
Avatar billede j-johansen Nybegynder
26. maj 2006 - 16:42 #4
Det er da vidst på tide at lukke dette ældgamle spørgsmål...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Kurser inden for grundlæggende programmering

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester