Avatar billede filth Nybegynder
06. december 2003 - 16:42 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Mangler lidt hjælp til skins i windows xp!

Ja.. Jeg fatter ikke helt det med at lave om på skins i windows xp.. Hvis en gider hjælpe lidt, med at lige hurtgit forklare hvordan man gør?..
Avatar billede heavybreezer Nybegynder
06. december 2003 - 17:02 #1
På siden http://www.wincustomize.net finder du en masse lir til WinXP!
For at benytte "skins" skal du hente programmet WindowBlinds, som kan hentes her: http://download.com.com/3000-2326-10026826.html?part=80664%20&subj=dlpage&tag=button

For at finde de mange skins, som du kan bruge med ovenstående program, skal du gå ind her: http://www.wincustomize.com/skins.asp?library=1
Avatar billede filth Nybegynder
06. december 2003 - 17:06 #2
okay... tak for hjælpen =) fatter det nu :P
Avatar billede heavybreezer Nybegynder
06. december 2003 - 17:06 #3
Selv tak =)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester