Avatar billede hrskitzo Nybegynder
14. september 2004 - 18:51 Der er 8 kommentarer og
1 løsning

Internet sider hakker?

Hej

Når jeg er på en hjemme side og "køre" ned på siden, så hakker siden vildt meget. Dette gælder alle sider jeg er på.
Nogle som kan hjælpe?
Avatar billede arlet Juniormester
14. september 2004 - 18:53 #1
Gå i indstillinger - avanceret - hak i brug jævn rulning
Avatar billede hrskitzo Nybegynder
14. september 2004 - 18:55 #2
hvilke indstillinger, køre XP
Avatar billede arlet Juniormester
14. september 2004 - 19:01 #3
Inde i din internet explorer er det i funktioner - internetindstillinger....
Avatar billede hrskitzo Nybegynder
14. september 2004 - 19:07 #4
Det virker ikke, men er det fordi at man skal genstarte sin computer, efter man har gjordt det?
Avatar billede arlet Juniormester
14. september 2004 - 19:07 #5
ja, det skal du..
Avatar billede hrskitzo Nybegynder
14. september 2004 - 19:20 #6
Jeg har lige genstartede min maskine, og det hjælpe ikke! Jeg har klikket på punktet >>Brug jævn rulning<< men siden hakker stadigværk!
Mvad skal jeg gøre
Avatar billede hrskitzo Nybegynder
20. oktober 2004 - 22:14 #7
intet har hjulpet
Avatar billede mc.lucifer Praktikant
20. oktober 2004 - 22:16 #8
jeg har haft ligendene problem på mnin bærbar, da jeg kiggede på min opsætning fandt jeg ud af at den havde et standart vga kort instaleret og ikke det originale fra sis, da ´jeg indstalerede driverne fra asus´ hjemmeside kom den igang med at rulle jævnt så konklutionen må være chek lige dine skærm drivere

MC
Avatar billede hrskitzo Nybegynder
20. oktober 2004 - 22:32 #9
tak skal du have, men jeg har lige fundet ud af fejlen. Problemet lå i opsætningen i denne computer.

MVH
/Hrskitzo
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester