Jeg har lidt af et problem jeg ville gerne ind og ændre noget i windows mappen mere præcist Microsoft.NET da den er i udu ville jeg slette den og geninstalere den. Eneste grund til dette er at jeg ikke kan se Microsoft.NET i programmer under kontrolpanel.
Nu til mit spørgesmål hvordan kommer jeg nemest af med Microsoft.NET og hvordan får jeg "fuld" kontrol over min egen pc :S
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
for at få vist skjulte mapper skal du trykke på Computer, gå i C:/ drevet, trykke på ALT, så der kommer en bjælke frem foroven... Vælge funktioner, og derefter mappeindstillinger, vælg fanebladet der hedder Vis.. Ca. 10. øverste felt der hedder vis skjulte mapper of filer sætter du hak i, og vælger anvend, så skulle du kunne se alle de skjulte ting.
MVH Jacx
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.