jeg har i lang tid haft et program på min pc til at hente musik med, det var " Audio Record Edit toolbox``jeg kan nu pludselig ikke bruge det mere, jeg prøvede at slette programmet og så lægge det ind igen, så kører den til 99 % og vil så ikke mere, den skriver noget med 32 og 64 bit, jeg har 64 bit og det har kørt fint, hvad gør jeg for at få det ind igen--h.c.
hvad lavede du på pc efter det virkede og til du fandt ud af, at det var i udu? opdateringer? nye programmer? 1) systemgendannelse til før det gik ned. 2) formater og læg alt ind på ny (husk backup af data først).
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.