08. februar 2003 - 15:57Der er
10 kommentarer og 1 løsning
svar
Hvordan kan det være at når i svarer på mit spørgesmål så får jeg en email som jeg skal klikke på også åbner den svaret og når jeg skal se et nyt svar kommer der en til email som jeg skal åbne og når jeg kommer ind og ser svaret kan jeg skrive til jer hvorfor kommer svare ikke bare i den box jeg er inde i er der nogle der ved hvad jeg mener
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Kommentar: frankmichellehansen 08/02-2003 15:51:07 Ok hvordan kan det være at alle jeres svar kommer via email og ikke som chat
Kommentar: john_stigers 08/02-2003 15:51:59 chat?
Kommentar: frankmichellehansen 08/02-2003 15:53:05 ja jeg skal gå ind på min email for at se jeres svar
Kommentar: john_stigers 08/02-2003 15:55:20 ja, du skal jo først opdatere siden før du ser de svar der kommer - det er jo lige netop IKKE en chat det her :)
nu skal jeg lige hør dig hvordan kan det være at når jeg prøver at boote med en diskette så siger den st der mangler NTLDR
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.