Hvorfor fejl, og hvorfor stoppede animationer??
Heysa eksperter..!!Så er der problemer igen, min browser er pludselig begyndt ikke at vil vise f.eks animationer.. Når der nogle små ikoner (smileys f.eks), som skal gøre en bestemt ting hele tiden er billedet bare frosset.. Og når der f.eks står "Indlæser..." Hvor prikkerne skal blive ved med at "..." og så forsvinde og køre igen "..." Så står der bare "Indlæser...". Nogle ikoner mangler også på nogle hjemmesider, men ik fordi min internetudbyder køre dårligt overhovedet ikke. Det det samme med reklamer f.eks, de skifter aldrig til næste 'side', men står fast på det første.
Det er rimelig træls, og gør min browser InternetExplore 6.0 mindre sjov at bruge.
Har også problemer med, at når jeg uploader min hjemmeside ville den godt vise den med de rettelse jeg havde gjordt først, men så når jeg surfe tilbage igen er den som om jeg ik har opdateret den i "hunrede år".
Hvad er problemet? Vil ik geninstallere min browser, for har Adsl 256/256, og kan ik finde ud af at installere det selv igen. Det er trådløs bredbånd, men en antenne på taget, så ved ik hvordan jeg sku få det til at køre igen hvis jeg først begynder at rode med at geninstallere..
Help!!
Mvh Klaus Hundal
