Avatar billede whpsnp Nybegynder
15. august 2004 - 21:41 Der er 6 kommentarer og
1 løsning

Billigste bredbånd?

Jeg vil gerne vide, hvilken udbyder som kan tilbyde den billigste bredbåndsforbindelse. Den skal helst være 1 Mbit
Avatar billede Slettet bruger
15. august 2004 - 21:48 #1
Så skal du ha' fat i et tilbud fra din antenneforening, jeg mener at arrownet og tdc kabel-TV har nogle VIRKELIGT billige tilbud. Ellers er der jo altid stofanet, men der er der jo forbrugsbetaling ved forbrug over 5 gb (mener jeg).

Forhør dig dog ved din antenneforening (såfremt du er tilsluttet en sådan), de har "næsten altid" det billigste tilbud.
Avatar billede whpsnp Nybegynder
15. august 2004 - 23:43 #2
For at få et tilbud fra TDC, som er noget værd kræver det vist nok at det er mere end en enkelt lejlighed det handler om. Det er pt. ikke tilfældet. Arrownet kender jeg ikke. Har du et link?
Jeg kunne godt tænke mig noget mere konkret med priser der er til at sammenligne direkte.
Avatar billede rasmusbg Nybegynder
16. august 2004 - 01:14 #3
www.teleprisguide.dk er et godt sted, hvor man kan lave prissammenligninger. Den er drevet af IT- og Telestyrelsen.

:o)
Avatar billede michael_stim Ekspert
16. august 2004 - 01:42 #4
Avatar billede michael_stim Ekspert
16. august 2004 - 01:44 #5
Glem mit link. Kan se at pricerunner ikke er lige så effektiv i DK som i Sverige.
//Michael
Avatar billede whpsnp Nybegynder
29. august 2004 - 20:40 #6
Min com crashede bigtime - derfor den lange ventetid.
rasmusbg--> Læg et svar...
Avatar billede rasmusbg Nybegynder
29. august 2004 - 20:41 #7
Værsgo :)

Håber du kan/kunne bruge linket
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester