Avatar billede kajole Nybegynder
24. oktober 2006 - 10:59 Der er 5 kommentarer

Laser genopfyldning

Hej
Er der er nogle steder i DK hvor man kan købe pulveret "løst" til HP printere til en rimelig pris??
Avatar billede robotten Praktikant
24. oktober 2006 - 13:32 #1
Ikke et svar på dit spm., men:
Jeg vil ikke anbefale dig, selv at fylde toner på en patron. Køb istedet en ny, enten en genfyldt original, eller en kompatibel patron.

Udover toner noget forfærdeligt noget at arbejde med (det ender altid de forkerte steder, og drysser meget), så er det også noget giftigt stads.
Avatar billede robotten Praktikant
31. oktober 2006 - 12:58 #2
?
Avatar billede robotten Praktikant
06. november 2006 - 11:57 #3
Avatar billede robotten Praktikant
09. november 2006 - 08:12 #4
Hep!
Avatar billede robotten Praktikant
12. marts 2007 - 11:33 #5
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester