03. marts 2011 - 07:03Der er
7 kommentarer og 1 løsning
Internet Explorer
Jeg har kørt Internet Explorer 8 på Windows 7 som var installeret på min PC. Jeg så Internet Explorer 9 var kommet og installerede den. Imidlertid har jeg fået en del problemer der konflikter i mit Outlook, bl.a. kan jeg ikke åbne links fra min mail. Jeg vil gerne retur til nr. 8, men når jeg går ind på hjemmesiden, kan jeg ikke finde nr. 8 der passer til Windows 7? Er der nogen der kan hjælpe mig. Mvh
Jeg har fået fjernet IE9, men har desværre stadig problemet når jeg skal åbne et link via mail. "Handlingen er blevet annulleret pga begrænsninger på computeren" ?
Jeg fik guidehjælp fra Microsoft til at fjerne "9" og nu har jeg "8" tilbage, men har lavet så meget efterfølgende, at jeg ikke husker guiden. Det andet problem med link, er endnu ikke løst, men Microsoft arbejder på det. At mine undermapper forsvandt, ser ud til at være en konflikt fra Bullguard. Jeg har afinstall. Bullguard og benytter et gratis program, og nu forsvinder mine undermapper ikke?
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.