Avatar billede cblayout Nybegynder
02. maj 2002 - 01:10 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Dyreverden.dk søger partnere

www.dyreverden.dk /omdyr.dk/alledyr.dk blev til for et par år siden, med henblik på sponsorfinancering eller salg. Der skete så meget andet, men siden har stadig et stort besøgstal - efter forholdene og jeg mener stadig at den også  - på sigt - vil ha' et kommercielt potientale. Jeg søger partnere som rent praktisk vil være med til en kraftig modernisering, relancering og udbygning. (praktisk arbejde) eller nogle som har lyst til at være med til vedligeholde en velfungerende portal. Jeg har ikke mod på at begynde undervisning af noviser på webområdet, så Du/I skal kunne jeres kram.
Sitet er placeret på linux-server, så det er php det gælder.
Avatar billede food4u.dk Nybegynder
02. maj 2002 - 01:16 #1
Hej cblayout

Jeg kunne være interesseret. Vil gerne høre lidt mere om betaling osv. Desuden kan jeg først lave noget om ca. 2 md, pga eksamen.

Ref:
www.food4u.dk
www.ankerlokken.dk
www.konservative.dk/dragsholm
(kun food4u er rigtig dynamisk)
Avatar billede food4u.dk Nybegynder
02. maj 2002 - 01:17 #2
Mail: freelance@kjoelbaek.dk
Avatar billede cblayout Nybegynder
02. maj 2002 - 01:21 #3
Lyder fint, lad os tales ved. Vedr. betaling er det aktive partnere jeg søger, som vil være med til at FORSØGE at tjene penge på sitet. P.t. spiser det - stort set - ikke brød.
Avatar billede food4u.dk Nybegynder
02. maj 2002 - 01:26 #4
Ok, du kan sende en mail med lidt mere info. Jeg er nok ikke til at få fat i de næste 14 dage, har forholdsvis mange jern i ilden.

Desuden kan jeg sige at jeg er ved at starte er mindre firma, og i den forbindelse skal jeg have noget server værk, så hosting kan vi nok også finde ud af.

/Christoffer
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester