Jeg har sådan noget get2net net. Hvorfor er det lissom om at den hele tiden går af? Altså når jeg sidder og opdaterer en side, så går der nogle gange vildt lang tid, og den loader ikke, den går bare i stå. Så går der et stykke tid og så går den videre.....................?
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
hvis det er et "gammeldags" modem du kører med, kan det være fordi at dit netværkskort ikke er deaktiveret, havde selv det problem da jeg kørte med 56 K
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.