Avatar billede tjavz.dk Nybegynder
15. april 2003 - 14:01 Der er 10 kommentarer og
1 løsning

Hjemmeside

Jeg står og gerne vil lave en hjemmeside, der skal få masser af besøgende... Men jeg ved bare ikke lige helt hvad den skal handle om, og så vil jeg høre om nogen af jer har en idé ???
Avatar billede doodoo Novice
15. april 2003 - 14:03 #1
En chat eller community side gir altid godt...
Og alt med halv nøgne mennesker, like hotpeople.dk
evt også cam side :)

Nok de sider der har flest besøg...
Avatar billede aagaard Nybegynder
15. april 2003 - 14:36 #2
Hvorn ville du lave en camside?? :/ mener du hvor der er link til alle mulige cams sider??
Avatar billede aagaard Nybegynder
15. april 2003 - 14:37 #3
Er du god til grafik og andre ting?? og måske vil hjælpe med at lave en hjemmeside hvis jeg finder et overordnet emne?
Avatar billede tjavz.dk Nybegynder
15. april 2003 - 14:38 #4
He He... det var min vens profil jeg kom til at skrive fra... det var fordi jeg lige havde logget ind, og havde glemt at logge ud
Avatar billede tjavz.dk Nybegynder
15. april 2003 - 14:39 #5
stavefejl, han han logget ind og glemte at logge ud, og så troede jeg at det var mig der var logget ind
Avatar billede doodoo Novice
15. april 2003 - 14:40 #6
aagaard > Ja.. som de cam portaler der er på sider man ikk på nævne på exp :P
Men der findes tons af dem og de har satme besøgende...
Amatør som har et godt besøgs tal er www.cinetix.dk og www.thebighouse.dk

Andet svar: Hvis det kun er grafikken er jeg med på den men hvis det også er gratis arbejde forlanger jeg self også banner på siden.
Avatar billede doodoo Novice
15. april 2003 - 14:41 #7
yes yes... så var den besked vel til tjavz.dk...
//www.doodoo.dk
Avatar billede tjavz.dk Nybegynder
15. april 2003 - 14:46 #8
Okiii lyder fedt.... Jep jep selvfølgelig får du et banner ind på siden ;o)

Har du evt. MSN Messenger eller ICQ man kan kontakte dig på?
Avatar billede doodoo Novice
15. april 2003 - 16:40 #9
119275161
msn@doodoo.dk
Avatar billede robotten Praktikant
28. april 2003 - 14:22 #10
Du tror du kan slippe tjavz.dk, men det kan du altså ikke. Reager så i dine åbne spm., som du bliver bedt om!
Avatar billede ztyxx Nybegynder
30. maj 2003 - 12:22 #11
hmm, hvis første kriterie er mange besøgende synes jeg at man skal revurdere tanken om at oprette en hjemmeside, jeg mener at man skal lave om noget man selv har en interesse i, ikke nødvendigvis $$$, men et emne, det kan være en hobby, en service eller noget helt tredje, så kan man også bedre udgive noget stof der rammer bedre i de målgrupper man ønsker.

/bare min mening
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester