I lang tid har samarbejdsbranchen fokuseret på at forbedre enhedsfunktioner – bedre kameraer, klarere lyd og smartere software. Men den virkelige forvandling handler ikke om funktioner.
BOOL CModalTabApp::InitInstance() { ... CTheSheet* sheet = new CTheSheet("Example Sheet"); ... ... int nResponse = sheet->DoModal(); ... if (nResponse == IDOK) ... } Min konklusionen er, at I begge har ret, jeg siger tak og fordeler pointene ligeligt.
Jeg accepterede svarene, men det er vist ikke lykkedes mig at fordele noget som helst. Hvordan fordeler jeg pointene????
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.