Avatar billede whocares82 Nybegynder
05. juli 2010 - 15:33

Problemer med Chrome.

Hej.
Jeg har i længere tid brugt Google Chrome som browser, og den har virket mere eller mindre upåklageligt. Nu er der dog opstået et problem. Når jeg åbner en browser står den blot og loader siden jeg vil ind på, men den kommer ikke frem. Har testet flere forskellige internetadresse med samme resultat, en blank side der bare loader.
Jeg har prøvet at afinstallere Chrome, og installere det igen, uden held.
Er der nogle der har haft samme problem, og har en løsning på dette?
Mvh.
Who Cares82
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester