Her er den perfekte printer til studiet

Det behøver ikke at koste en formue at kunne printe, scanne eller kopiere selv. Epson har med WorkForce WF-2865DWF skabt en alt-i-en-printer, der for under 1000 kroner har alle de funktioner, man kan ønske sig til studiet.

Artikel top billede

(Foto: Computerworld)

Af Rasmus Elm Rasmussen, Alt om Data

Denne artikel er oprindeligt bragt på Alt om Data. Computerworld overtog i november 2022 Alt om Data. Du kan læse mere om overtagelsen her.

Det behøver ikke at koste en formue at kunne printe, scanne eller kopiere selv. Epson har med WorkForce WF-2865DWF skabt en alt-i-en-printer, der for under 1000 kroner har alle de funktioner, man kan ønske sig til studiet. Vi giver dig mulighed for at vinde printeren

WorkForce WF-2865DWF klarer både almindelige udprintjobs samt fotoprint i flot kvalitet, og det er hurtigt og nemt både at kopiere og scanne samt printe direkte fra mobilen.
 
I anmeldelsen i Alt om DATA konkluderede redaktionen da også: “Det er vildt, at printeren ikke koster mere, når man ser på, hvad den tilbyder af funktioner, og hvilken printkvalitet den er i stand til. Du får således utroligt meget for pengene”.

Læses lige nu

    Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse

    Stærk sagsbehandler til støtte for Kapacitetsmanager og egen portefølje

    Københavnsområdet

    Netcompany A/S

    Network Engineer

    Københavnsområdet

    Navnenyt fra it-Danmark

    Khaled Zamzam, er pr. 1. marts 2026 ansat hos Immeo som Consultant. Han er nyuddannet i Informationsteknologi fra DTU. Nyt job
    Netip A/S har pr. 1. marts 2026 ansat Maria Lyng Refslund som Marketing Project Manager ved netIP Herning. Hun kommer fra en stilling som Marketing Project Manager hos itm8. Nyt job
    Pentos har pr. 2. juni 2025 ansat Erik Ebert som Country Manager. Han skal især beskæftige sig med udvidelsen af Pentos til Danmark og Norden. Det kræver bl.a. etablering af et lokalt leverance team og SAP Partnerskab. Han kommer fra en stilling som Senior Director hos Effective People. Han har tidligere beskæftiget sig med HR systemer baseret på SAP SuccessFactors hos en række danske større og mellemstore virksomheder. Nyt job

    Erik Ebert

    Pentos